O nás

O nás

Obnoviteľné zdroje energie zažívajú v súčasnosti na Slovensku svoj rozmach a sú čoraz príťažlivejšie aj vlastníkom rodinných domov. Od 15-tich rokov som si v rámci skautingu budoval vzťah k prírode. Moje prvé vážnejšie stretnutie s obnoviteľnými zdrojmi energie som zažil počas štúdia na matematicko-fyzikálnej fakulte koncom 90-tych rokov minulého storočia. Vtedy sa na Slovensku videli inštalácie fotovoltiky a solárnych systémov len málokde. Následne som sa zanietil do tematiky v roku 2008, keď som začal plánovať výstavbu vlastného „pasívneho“ rodinného domčeka. Strávil som veľa-veľa hodín plánovaním, výberom vhodných technológií a zdanlivo konca nemajúceho počítania energetických strát a prínosov. Vtedy sa stala táto tematika mojou srdcovou záležitosťou. Na základe skúseností a lásky k počítaniu, lásky k prírode, energetike a moderným technológiám sa zrodila firma PepEnergy.

Sme pripravení poradiť Vám a odovzdať Vám svoje skúsenosti pri výbere najvhodnejšieho riešenia pre vašu nehnuteľnosť. Naša firma Vám ponúka v oblasti obnoviteľných zdrojov komplexné riešenie od poradenstva, návrhu až po realizáciu na vysokej úrovni.

 

Mgr. Peter Halász

Konateľ firmy

Niečo o nás, alebo filozofia našej firmy:

Čistota

Čistota

Kladieme dôraz na čistotu pri a po práci – je to pre nás samozrejmosťou.

Kvalitné komponenty, profesionálna montáž

Kvalitné komponenty, profesionálna montáž

Pri práci používame kvalitné komponenty a montážne prvky. Na montážnom materiály nikdy nešetríme. V dnešnej dobe je rarita klásť dôraz na detaily, my kladieme dôraz aj na tie neviditeľné. Ku každému dielu pristupujeme zodpovedne.

Komunikácia so zákazníkmi

Komunikácia so zákazníkmi

Od prvého stretnutia až po realizáciu diela ostávame so svojimi zákazníkmi v neustálom kontakte – priebežne ich informujeme o stave vybavovania administratívnych záležitostí. Firmu zakladáme na spokojnosti a pozitívnych referenciách našich klientov. Od svojich zamestnancov očakávame empatické jednanie so zákazníkmi.

Miesta realizácie

Miesta realizácie

Pôsobíme po celom Slovensku. S termínom a časom montáží sa v rámci možností prispôsobujeme požiadavkám zákazníkov.

Poradenstvo

Poradenstvo

V súčasnej dobe existuje veľké množstvo technológií, ktoré je možné použiť na dosiahnutie energetických úspor. Ale ktorá je tá najvýhodnejšia práve pre Vás? Pomôžeme Vám pri výbere.

Analýza stavu

Analýza stavu

K zákazníkom pristupujeme individuálne a hlavne zodpovedne. Hlavnými faktormi analýzy sú ročná spotreba elektrickej energie a druhy elektrických spotrebičov, ktoré sa v domácnosti používajú. Každá domácnosť je iná, pri návrhu riešenia vychádzame z individuálnych potrieb. Treba vziať do úvahy lokalitu, typ strechy a jej orientáciu (prípadne vziať do úvahy inú možnosť inštalácie), tiene okolitých predmetov (budov, stromov, komínov, antén, elektrických vedení) a v neposlednom rade aj to, pod ktorú distribučnú spoločnosť domácnosť patrí.

Cena

Cena

Dodávame a montujeme fotovoltické elektrárne a solárne zostavy za rozumné ceny. Dajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku, budete príjemne prekvapený. V našej ponuke nie sú skryté poplatky. Za dodávku a inštaláciu zaplatíte presne tú sumu, na ktorej sme sa vopred dohodli, za tým si stojíme.

Komplexný balík riešení

Komplexný balík riešení

Od zistenia potrieb zákazníka, analýzy stavu, cez návrh riešenia, vybavenia štátnych dotácií až po realizáciu diela vrátane vybavenia všetkej administratívy.